ASD Cephe Sistemleri tecrübe ve bilginin birbirini tamamladığı bir ortamda yeniliklere açık ve teknolojiyi sürekli takip eden düşünce yapısı ve seçkin kadrosu ile her geçen gün sürekli olarak yeni tasarımlar üzerinde çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

+90 (370) 415 26 67

0532 585 48 78

Çerçiler Mahallesi, ASD Plaza, No: 5DD, Ankara Blv, 78100 Merkez/Karabük

info@asdcephesistemleri.com

Saçak

Saçak uygulamaları, mimari yapılarda girişleri vurgulamak için tercih edilmektedir. Ayrıca fonksiyonel başka özellikleri de bulunmaktadır. Yapıların ana ve diğer giriş kapılarının üzerine uygulanan saçak uygulamaları aynı zamanda yağmur, kar ya da güneş gibi dış koşullardan korunmaya yardımcı olmaktadır.

açak uygulamaları, binanın yapısına göre alüminyum ve cam kullanılarak da yapılabilmektedir. Özellikle çabuk şekil aldığı için ve estetik dokunuşlar yapılabildiği için alüminyum saçaklar daha fazla tercih edilmektedir. Cam binalarda ise ağırlıklı olarak cam malzemeden yapılan saçaklar tercih edilmektedir. Saçak uygulamaları ile binaların girişleri belirlenebildiği gibi tüm girişlere ve çatı kısmına uygulanarak tüm iklim olaylarından korunma sağlanmaktadır. Bu uygulama estetik açısından da önemlidir.

YUKARI